Uudised

Akadeemia Nova Curia

Tegevust alustab Akadeemia Nova Curia Akadeemia Nova Curia on loeng-õpitoa sari, mis käsitleb meie oma pärimuskultuuri erinevaid aspekte. Paljude õpitubade kogemus on mind viinud tõdemusele, et tavalises korralduses ja kiirustavas vaimus õpituba ei võimalda avada laiemat kultuurilist konteksti ja on orienteeritud asjale. Akadeemias Cura Nova keskendume suuremas mahus kultuurilisele taustale: miks me nii teeme, kust … (veel…)

Lõõtsakoda startis

Lõõtsakoda alustas tegevust. Tagasihoidlikult öeldes oli start edukas. Kõik tegijad on kogenud puidu töötlejad. Lõõtsas on väga palju puutööd, võiks kohe öelda, et tegemist on puupilliga. Me alustasime puudetailide tegemisega. Järgnevad sammud.Esiteks, Kevadkontserdile võin alustada kohtade broneerimisega. Teiseks on mul bisonoorse pillimängu õpetaja leidmisega kiire.

Puust lukkude töötuba

Kodalukkude esimene tööpäev sai läbi. Naisenergial oli tugev ülekaal töökojas kodalukkude valmistamisel. Lukukojad valmisid vahtrast ja jalakast. Teisel päeval saavad kodalukud, puust lukud, valmis. Lisanduvad muud detailid kuni võtmeni välja. Kui koguneb piisav huviliste grupp, saab uue kodaluku valmistamise päeva meil teha. Puust lukud on uksel meie kliimas vastu pidanud üle saja aasta olles siiani … (veel…)

Laen…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

About Me

City-dweller, noodle lover, camera collector and fan of everything with a lens. I’m always trying out new gear. Edison is my outlet to share my new discoveries with the world.

Subscribe to My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.