Oma akustilise pilli korrastamine

Kursus on osalejale, kes tahab oma akustilist keelpilli taastada. Sobilikud pillid on kitarr, mandoliin, bandžo, kannel, ukulele, jne.
Kursusel ei saa toetust elektroonilise osa remondile.
Töö käigus saab elementaarseid teadmisi akustikast, pilliehitusest ja põhjalikumaid oskusi kõlakasti ning kaela taastamistöödest.
Kursuse maht on 4 korral 4 tunnised õhtud, mille möödudes peaks jõudma pilli korrastatud. Hinna sisse ei kuulu keeled ja muud häälestuse osad, mis vajavad vahetust.

Lihtne puutöö naistele


Tulemas on rõõmustav kohtumine rahvuslike tekstiilide meistritega.
Meie poolt pakutaval kursusel valmivad tekstiilitööd toetavad abivahendid nagu kõlad, vöömõõk, piirits, vöölukk, niplispitsi pulk, soasulane ja tihv.
4 korda 4 tunni jooksul saab endale vajaliku tehtud.
Toetav keskkond on tagatud.
Tulemus on hea kui abivahend on funktsionaalne ja tema pind kokkupuutes tekstiiliga vastavuses ning kogu töö on saanud täpne.

Millal see aset leiab on vara välja kuulutada veel.

Kose-Uuemõisas avab uksed käsitöökool

Kose-Uuemõisas avab uksed Kosejõe Käsitöökool. Meie eesmärk on pärimusliku ainelise rahvakultuuri edendamine ja selle seondamine kaasajaga. Koolis võimaldame  süveneda rahvakultuuri rikkasse pärandisse nii täiskasvanutele ja lastele.
Koolitusprogrammi läbijad saavad kooli lõpetamise kohta diplomi ning on ette valmistatud kutseeksami sooritamiseks vastavalt Kutsekoja nõuetele kutse saamiseks.

Õpingud keskenduvad praktilistele käsitööoskustele ning nende loovale rakendamisele,  võimalikult vähe kasutame auditoorse õppe vormi.

Õpi paindlikult, kuidas aega jagub, kas üks aasta või seitse aastat.

Vastavalt praegu kehtivatele piirangutele oleme planeerinud täismahus õppe alustamisega 01. septembrist 2021, individuaal- ja distantsõppe kohta hoia silma peal meie kodulehel ja facebooki seinal.