Meie inimesed

Direktor, administratiivküsimused, tekstiilkäsitöö valdkond:

Margit Solo
tel 53300849
ajalookamber(ät)tuhala.ee

Lõpetanud 1992. aastal ajaloo eriala Tartu Ülikoolis.
Täiendanud 2018-2019 kangakudumise erialal Tallinna Kopli Ametikoolis.
Tegelenud rahvakultuuri- ja rahvapärimuse ning Eesti ajalooga ca 30 aastat. Töötanud nii õpetajana üldhariduskoolis (ajalugu) kui täiskasvanute koolitajana (arhiivindus). Tekstiilkäsitööd teinud 45 aastat.
Pedagoogiline kutse, arhivaari kutse (tase 6).
Eesti Arhivaaride Ühingu liige,
Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu liige.

Õppejuht, puukäsitöö valdkond, koolitaja
Heidi Solo
tel 5295366
heidi(ät)magicdesign.ee

Lõpetanud 1994. aastal arhitektuurieriala Eesti Kunstiakadeemias. Tegelenud puittoodete tootearendusega alates 2007. aastast. 2015. aastal lõpetanud Olustvere TMK-s rahvusliku puutöönduse eriala (tase 4). Süvitsi uurinud ja valmistanud kodalukke Eestis ja mujal maailmas 8 aastat ja see töö jätkub. Kodalukkude ülevaatenäituste LUKKsus kureerimine koostöös ERMi ja ERKLiga. Töötanud puukäsitöö kutseõpetajana ja põhikooli puutööõpetajana. Omandanud teadmisi Kehtna rahvarõiva- ja muinasrõivakursustel. ERKL juhatuse liige ja EDL liige. Tekstiilkäsitöö valdkonnas tegev olnud üle neljakümne aasta. Üle-eestiliste puukäsitöö konkursside idee autor ja žürii liige. Paljude käsitöö näituste kureerimine ja autorlus üle Eesti. Proovinud kätt nahatöös Anthony Luciano ja Riina Õuna poolt juhendatuna.

Töökoja meister, koolitaja
Rein Reinpõld
tel 53433990
pilliaitoy(ät)hotmail.com

Insener-tehnilise kõrgharidusega (1986.a.)
Täiendanud Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis Rahvusliku puutöö erialal, 2014.a.
20 aasta on teinud tisleritööd, restaureerinud mööblit, kirikuid, ehitanud tuhandeid rahvamuusika pille ning teinud ja õpetanud läänemeresoome puukäsitööd, pillide ehitust ja restaureerimist.
Reinu blogi: https://pilliait.com/
Rein endast