Edasi kooli

Edasi kooli! Edasi kooli projekti raames tuleb Kosejõe Käsitöökool Kose kevadlaadale 7. mail (asume Kose kooli kõrval väljakul). Väljanäitusel näitame ja anname proovida rahvusliku puutöö õppimisvõimalusi. Ka seda, kuidas argipäeva õhtul kolme tunniga meele rõõmsaks saab ja ununeb päeva väsimus. Kaasas on meil puukäsitöö esemeid uurimiseks, mida on teinud meie õpilased. Rahvuslikku pärandkultuuri kuuluv puukäsitöö õpe on sisult meistriõpe, kus omandame hämardunud töövõtteid, millised veel eelmise sajandi alguses olid viimati kasutusel. Koos leiame neile töövõtetele tee kaasaega.  Kooli lõpetaja annab tunnustustööks puukäsitöö töötoa algajatele-huvilistele. Pärandkultuuri tuleb pärandada. Õppimisele tuleb kasuks kõik eelnev, ainuke ilmtingimatu vajadus on huvi kultuuri vastu ja motivatsioon. Tule edasi õppima!